Bireysel Destek Temelli Eğitim Modeli

Özel İLKE Eğitim Kurumları’nda gerçekleştireceğimiz eğitim modelimizin temelini öğrencilerimizin bireysel gereksinimlerine uygun olarak hazırlanacak bireysel destek oturumları oluşturmaktadır. Bireysel Destek Temelli Eğitim Modeli içerisinde her öğrencinin akademik alanlardaki gelişimi sürekli ve sistematik olarak izlenecek ve öğrencilerimizin %100 öğrenemedikleri her konu, ilgili alanın öğretmeni ile gerçekleştirilecek bireysel dersler ile öğretilecektir. Böylece sorun başarısızlığa dönüşmeden hızlı ve etkin bir şekilde çözüme ulaştırılacaktır.

Her bir öğrencimizin “BAŞARIYORUM!” duygusunu en üst düzeyde yaşaması, Bireysel Destek Temelli Eğitim Modelimizin temel motivasyonudur. Amacımız, tüm öğrencilerimizin DERSHANEYE VEYA ÖZEL DERSE İHTİYAÇ DUYMADAN maksimum düzeyde başarı gösterebilmesini sağlamaktır.

Akademik alanlardaki gelişimin yanı sıra öğrencilerimizin sosyal, duygusal ve davranışsal gelişimleri de rehber öğretmenlerimiz ve alanında uzman psikolojik danışmalarımız ile desteklenecek ve olası sorunların çözümü hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Image Map
Web Tasarım - Avatajweb